"For living" to sektor firmy PAWO GROUP specjalizujący się w inwestycjach mieszkaniowych

 

Grupa PAWO to zespół spółek developerskich realizujących projekty mieszkaniowe oraz biurowe na terenie Krakowa i okolic. Nasze firmy swoją pozycję na rynku budownictwa mieszkaniowego kształtują od 2004 r. i na swoim koncie mają już wiele cieszących się uznaniem projektów.

Całkowita powierzchnia naszych inwestycji wynosi 186 000 m2.

Głównym celem naszej działalności jest nie tylko budowa nowych mieszkań ale również modelowanie i rozwijanie przestrzeni publicznej, tworząc przy tym niepowtarzalne i nowoczesne miejsca do odpoczynku oraz pracy. Szczególną uwagę przywiązujemy do wyboru miejsc naszych nowych przedsięwzięć – wybieramy miejsca funkcjonalne, zwracając przy tym uwagę na walory krajobrazowe.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom rozwiązania dzięki którym mogą spełniać swoje marzenia. Bezkompromisowo stawiamy na najwyższą jakość i bogate doświadczenie naszych specjalistów w zakresie planowania i realizacji inwestycji mieszkaniowych i usługowych.

To satysfakcja i zadowolenie naszych klientów sprawiają, że każdego dnia na nowo podejmujemy wyzwanie modelowania i rozwijania przestrzeni publicznej, tworząc przy tym niepowtarzalne i nowoczesne miejsca do odpoczynku i pracy. Działamy odpowiedzialnie zawsze polegając na opinii naszych klientów dlatego współdziałamy z Państwem na wszystkich etapach nabywania nieruchomości.

Gwarantujemy pełną pomoc przy zakupie nieruchomości oraz załatwieniu formalności urzędowych, współpracę przy załatwianiu formalności kredytowych, konsultacje projektów mieszkań na życzenie kupującego uwzględniające indywidualne preferencje w zakresie rozkładu mieszkania i standardu wykończenia.

zamknij mapę

Imię i nazwisko

E-mail

Pokaż mapę

Wiadomość


Please leave this field empty.

Plac Bohaterów Getta 17/LU2
30-547 Kraków

NIP: 6793089942
REGON: 122796355 Pokaż na mapie

+48 12 429 37 11

biuro@pawogroup.pl