WE THINK TOGETHER
WE WORK TOGETHER
WE BUILD TOGETHER
TOGETHER WE RISE ABOVE
ZOBACZ NASZE INWESTYCJE
Logo

"For business" to sektor firmy PAWO GROUP specjalizujący się w inwestycjach kierowanych do odbiorców biznesowych.

Grupa PAWO to zespół spółek developerskich realizujących projekty mieszkaniowe oraz biurowe na terenie Krakowa i okolic. Nasze firmy swoją pozycję na rynku budownictwa
mieszkaniowego kształtują od 2004 r. i na swoim koncie mają już wiele cieszących się uznaniem projektów.

Całkowita powierzchnia naszych inwestycji wynosi 186 000 m2.

Głównym celem naszej działalności jest nie tylko budowa nowych mieszkań ale również modelowanie i rozwijanie przestrzeni publicznej, tworząc przy tym niepowtarzalne i
nowoczesne miejsca do odpoczynku oraz pracy. Szczególną uwagę przywiązujemy do wyboru miejsc naszych nowych przedsięwzięć – wybieramy miejsca funkcjonalne, zwracając przy tym uwagę na walory krajobrazowe.

Lata doświadczeń doprowadziły do wytworzenia własnej kultury organizacyjnej co przekłada się na pełną pomoc przy sprzedaży jak i przy załatwianiu formalności świadczoną przez wysoko wykwalifikowanych pracowników. Klient zawsze może liczyć na pomoc, fachowo udzieloną opinię, pełną współpracę również przy załatwianiu formalności kredytowych. Podejmowane działania w profesjonalny sposób ukierunkowane są na prezentację oferty na różnego rodzaju targach nieruchomości zarówno w Krakowie, Warszawie jak i poza granicami Polski. Indywidualne podejście do Klientów sprawia, iż mogą oni konsultować projekty mieszkań, zgłaszać swoje propozycje czy też inne preferencje w zakresie rozkładu mieszkania i standardów wykończenia. Na zadowolenie klientów, sukces i satysfakcję organizacji pracuje cała kadra pracownicza.

Firmę PAWO Residence Sp. z o.o. stanowi zespół ludzi, którzy dynamicznie rozwijając się w swoich kwalifikacjach godzą interesy klientów, współwłaścicieli i swoich pracowników na wszystkich szczeblach zarządzania. Efekty tej pracy zauważalne są w sprawnej organizacji Spółki opartej o wypracowane procedury, oczekiwaną jakość obsługi klientów indywidualnych i instytucjonalnych, obniżenie kosztów, zwiększenie wydajności pracy, doskonalenie załogi. W założeniach Grupy PAWO jest szkolenie kadry by na bieżąco móc sprostać oczekiwaniom stawianym przez klientów i wymaganiom konkurencji. Poza współpracą z firmami szkoleniowymi Grupa współpracuje również z wybitnymi fachowcami w obszarze obsługi prawnej, pośrednictwa sprzedaży, wykonawczej posiadających fachową wiedze praktyczną i techniczną. Dzięki takim zasadom współpracy Grupa PAWO buduje wizerunek firmy wiarygodnej, przyjaznej dla klienta, o stabilnej pozycji na rynku.

Jeżeli masz pytania lub chciałbyś uzyskać dostęp do informacji o inwestycjach - napisz do nas.

Please leave this field empty.

Please leave this field empty.

Plac Bohaterów Getta 17/LU2 30-547 Kraków
+48 12 429 37 11
biuro@pawogroup.pl